Ústecký krajský fotbalový svaz
Zimní liga starších žáků 2019
Zimní turnaj organizovaný ÚKFS pro týmy starších žáků jako dlouhodobá souěž se skupinovou fází
a nadstavbou o konečné umístění

Zimní liga starších žáků 2019

Rozdělení do skupin

Skupina A (hřiště UMT Varnsdorf, UMT Děčín, UMT Ústí nad Labem):
1. FK Varnsdorf (pavel.hradisky@seznam.cz)
2. FK Junior Děčín (sadecky3@seznam.cz)
3. FK Litoměřicko A (mladez@fklitomericko.cz)
4. FK Ústí nad Labem (o.klic@fkusti.cz)


Skupina B (hřiště UMT Lovosice, UMT Roudnice
1.  TJ Krupka (info@stastný-rybar.com)
2. ASK Lovosice (filip.prosek@seznam.cz)
3. SK Roudnice nad Labem (david.lisec@seznam.cz)
4. Sokol Košťany (fotbal.kostany@seznam.cz)
5. FK Litoměřicko B (mladez@fklitomericko.cz)


Skupina C (hřiště UMT Most, UMT Chomutov, UMT Ervěnice/Jirkov)
1. Mostecký FK (ota.hertl@seznam.cz)
2. Junior Chomutov (spicarm@seznam.cz)
3. FK Dobroměřice/Postoloprty (fkpostoloprty@seznam.cz)
4. SK Ervěnice/Jirkov (annahausdorfova@seznam.cz)



Termíny Skupiny A
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. kolo:
FK Varnsdorf - Junior Děčín
(SO 17.11., 10:00, UMT Varnsdorf)
FK Ústí n/L - FK Litoměřicko A
(SO 8.12., 13:00, UMT Ústí)

2. kolo:
Junior Děčín - Litoměřicko A
(NE 3.2., 10:00, UMT Děčín)
FK Varnsdorf - FK Ústí n/L
(SO 19.1., 10:00, UMT Varnsdorf)

3. kolo: 
​FK Ústí n/L - Junior Děčín
(NE 10.2., 10:00, UMT Ústí)
FK Varnsdorf - FK Litoměřicko A
(SO 26.1., 14:30, UMT Varnsdorf)


Termíny Skupiny B
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. zápasový den: 
ASK Lovosice - FK Litoměřicko B
(SO 1.12., 13:00, UMT Lovosice)
SK Roudnice - Sokol Košťany
(SO 8.12., 10:30, UMT Roudnice)

2. zápasový den:
TJ Krupka - ASK Lovosice
(SO 12.1., 12:00, UMT Krupka)
SK Roudnice - FK Litoměřicko B
(ÚT 15.1., 16:30, UMT Roudnice)
3. zápasový: 
SK Roudnice - TJ Krupka
(SO 26.1., 10:30, UMT Roudnice)
Sokol Košťany - FK Litoměřicko B
(??)

4. zápasový den:
TJ Krupka - Sokol Košťany
(NE 3.2., 10:30, UMT Krupka)
ASK Lovosice - SK Roudnice
(ST 23.1., 17:00, UMT Lovosice)

5. zápasový den:
​ASK Lovosice - Sokol Košťany
(NE, 10.2., 11:00, UMT Lovosice)
TJ Krupka - Litoměřicko B
(NE, 10.2., 10:30, UMT Krupka)

Termíny Skupiny C
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

1. zápasový den: 
Junior Chomutov - SK Ervěnice
(SO 1.12., 12:30, UMT Monika)
Postoloprty/Dobroměřice - Mostecký FK
(SO 19.1., 10:00, UMT Postoloprty)

2. zápasový den: 
SK Ervěnice - Postoloprty/Dobroměřice
(SO 12.1., 13:00, UMT Jirkov)
Mostecký FK - Junior Chomutov
(NE 3.2., 10:00, UMT Most, FSJM)

3. zápasový den: 
Junior Chomutov - Postoloprty/Dobroměř.
(SO 26.1., 15:00, UMT Monika)
SK Ervěnice - Mostecký FK
(SO 9.2., 15:00, UMT Jirkov)

Finálová skupina
(týmy z prvních míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

a) 23.-24.2.2019
b) 2. - 3.3.2019
c) 9.-10.3.2019
Bronzová skupina
(týmy z druhých míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

a) 23.-24.2.2019
b) 2. - 3.3.2019
c) 9.-10.3.2019
Skupina o umístění
(týmy z třetích míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

a) 23.-24.2.2019
b) 2. - 3.3.2019
c) 9.-10.3.2019
Skupina útěchy
(týmy z prvních míst)
pro termíny zápasů je závazný IS-FOTBAL

a) 23.-24.2.2019
b) 2. - 3.3.2019
c) 9.-10.3.2019
Organizační informace (výtah z propozic)
Hraje se na hřištích s UMT zúčastněných klubů tak, aby v každé skupině bylo alespoň 1 hřiště s UMT. Kluby hradí startovné ve výši 1.500 Kč formou automatické sběrné faktury. Kluby organizující zápasy na svém hřišti s UMT obdrží příspěvek za pronájem tohoto hřiště s UMT.

V turnaji zimní ligy mladší dorostu mohou startovat hráči narození v letech 2004 a 2005, dále pak 2006 a 2007.

Ve skupinách rozhoduje větší počet získaných bodů > vzájemné utkání > skóre > větší počet vstřelených branek


Důležité termíny:
do úterý 20.11.2018: zaslat termínové úpravy dle dohody soupeřů na (E: steffi.j@seznam.cz), následně budou termíny potvrzeny
do neděle 25.11.2018: zaslat soupisku hráčů na E: steffi.j@seznam.cz)


Kontakní osoby
Turnaj řídí a organizuje Komise mládeže ÚKFS.
Jan Štefko, Grassroots trenér mládeže, E: steffi.j@seznam.cz T: 606 683 407
Jan Skýpala, předseda Komise mládeže, E:jan@skypala.cz, T: 606 621 337
Miloš Vitner, sekretář ÚKFS, E: ukfs@ukfs.cz, T: 739 681 861